1. Dyrektor mgr Paweł Gelbrecht -matematyka, informatyka
  2. Z-ca Dyrektora mgr Krystyna Dołowy-przyroda,WDŻ
  3. mgr Małgorzata Mościcka-pedagog
  4. mgr Jolanta Jarczyńska-Dominik-logopeda
  5. mgr Barbara Zach- biblioteka
  6. mgr Elżbieta Kondruś-biblioteka
  7. mgr Bożena Zasłona-świetlica
  8. mgr Joanna Delegacz- przedszkole, świetlica
  9. mgr Joanna Świętochowska-przedszkole
  10. mgr Teresa Trojan-plastyka, świetlica
  11. mgr Mirosław Cydejko-muzyka, świetlica
  12. mgr Joanna Barszcz-przyroda,technika
  13. mgr Justyna Kasztelan-przyroda
  14. mgr Alina Żelazowska-język polski
  15. mgr Ewa Starnawska-język polski
  16. mgr Ewa Dobrzeniecka-język polski
  17. mgr Katarzyna Leśniewska-historia
  18. mgr Magdalena Gelbrecht- matematyka, informatyka
  19. mgr Mirosława Jakubisiak- przedszkole, matematyka
  20. mgr Renata Nowotka-matematyka, informatyka
  21. mgr Dariusz Kozioł- matematyka, plastyka
  22. mgr Marzena Gromek-religia
  23. mgr Hanna Pasek -religia
  24. mgr Tomasz Wojtasiewicz-wychowanie fizyczne
  25. mgr Anna Teresa Kowalczyk-wychowanie fizyczne
  26. mgr Władysław Pierzchalski-wychowanie fizyczne
  27. mgr Ewa Pieniak-język angielski
  28. mgr Katarzyna Dworakowska-język angielski
  29. mgr Anna Madalińska-język angielski
  30. mgr Izabela Balcerak-język angielski, język polski
  31. mgr Ewa Kuć-edukacja wczesnoszkolna
  32. mgr Anna Malenka- edukacja wczesnoszkolna
  33. mgr Anna Fedorczyk-edukacja wczesnoszkolna
  34. mgr Danuta Pióro-edukacja wczesnoszkolna
  35. mgr Anna Kowalczyk-edukacja wczesnoszkolna
  36. mgr Renata Król-edukacja wczesnoszkolna
  37. mgr Donata Cendrowska-edukacja wczesnoszkolna
  38. mgr Barbara Kochanowska-edukacja wczesnoszkolna
  39. mgr Anna Gościcka- edukacja wczesnoszkolna
  40. mgr Barbara Podgórska-edukacja wczesnoszkolna
  41. mgr Danuta Zaliwska-edukacja wczesnoszkolna
  42. mgr Agata Dołowa-edukacja wczesnoszkolna
  43. mgr Bożena Fedorczyk-edukacja wczesnoszkolna
  44. mgr Agnieszka Krupa-edukacja wczesnoszkolna
  45. mgr Ewelina Miciukiewicz-edukacja wczesnoszkolna
  46. mgr Joanna Świętochowska-edukacja przedszkolna
  47. mgr Olga Małkińska-Napłoszek-edukacja wczesnoszkolna
  48. mgr Agnieszka Sulich-edukacja wczesnoszkolna
  49. mgr Anna Litwiniuk-logopeda
  50. mgr Karolina Rostek-logopeda
  51. mgr Aleksandra Rosłon-nauczyciel wspomagający, WDŻ
  52. mgr Izabela Chawałkiewicz-nauczyciel wspomagający
  53. mgr Magdalena Bańska-Moleń- nauczyciel wspomagający
  54. mgr Joanna Paćkowska-Mech-nauczyciel wspomagający
  55. mgr Katarzyna Gulska-nauczyciel wspomagający
  56. mgr Marta Wachowicz-nauczyciel wspomagający
  57. mgr Aneta Gadomska-język niemiecki
  58. mgr Jolanta Podgórska-nauczyciel wspomagający
  59. mgr Hanna Pogorzelska-chemia
  60. mgr Anna Skrzypek-edukacja.przedszkolna
  61. mgr Monika Jusińska-język angielski
  62. mgr Natalia Lewandowska-edukacja wczesnoszkolna
  63. mgr Marzena Trojan-nauczyciel wspomagający
  64. mgr Ewa Sęk-nauczyciel wspomagający
  65. mgr Aldona Guzek-wychowanie fizyczne

Dzwonki

1.8.10-8.55 2.9.05-9.50 3.10.00-10.45 4.10.55-11.40 OBIAD DLA KLAS 0-III 5.12.00-12.45 OBIAD DLA KLAS IV-VI 6.13.00-13.45 7.13.55-14.40 8.14.45-15.30